Efor Cam » Ürünler » SİNEKLİK

SİNEKLİK

Sineklik özellikle yaz aylarında çokça tercih edilen önemli bir ihtiyaçtır. Sıcak günlerde sineklerin bol olması bunun yanında böcekler ve haşerelerden korunmak için tamda aranılan çözümdür. Pencereler, balkonlar, müstakil ev bahçe kapılarında çokça tercih edilir, yeni tasarımları ile görsellik ön planda olup mimari yapının görünümünü hiçbir şekilde etkilemez. Pileli sineklik, sürme sineklik, ve menteşeli sineklik gibi çeşitleri vardır.
PLİSE SİNEKLİK : Pencere üzerinde yukarı, aşağı, sağa ve sola hareket eder, pencere veya kapılarımızın dışına herhangi bir hareketi bulunmaz bu sayede hiç yer kaplamaz ve zarif bir görünüme sahiptir.
SÜRME SİNEKLİK : Sürme sineklik sistemleri doğrama üzerine monte edilir sağa, sola hareketi vardır raylar üzerinde tekerlekler sayesinde bu hareketini sağlamaktadır bu sayede hiç yer kaplamaz ve estetiktir.
MENTEŞELİ SİNEKLİK : Menteşeli sineklik sistemleri doğrama üzerindeki tüm açılır sistem üzerine rahatlıkla uygulanır. Kolay montaj yapılan ve kullanışlı bir üründür.


Eforcam Ltd. Şti.

Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Savaş Sok. No:35/A Maltepe / İst
Email: satis@eforcam.com Tel: +90 216 488 08 06

2019 © Tüm hakları saklıdır.