Efor Cam » Ürünler » Katlanır Vitrin Camları – Atrium – Momentum

Katlanır Vitrin Camları – Atrium – Momentum

Katlanır cam vitrin sistemleri cafe, showroom, restaurant, mağaza, vs. alanlarda genel olarak kullanılır. Senkronize katlanır sistemler (MOMENTUM) ve park alanlı katlanır sistemler (ATRİUM) olmak üzere iki farklı sistem mevcuttur. Bu sistemler ile istenildiği zaman iç ve dış ortam, arada herhangi bir kayıt ve cam olmadan birleştirilebiliyor. Zemin tamamen boş kalır. Cephe vitrin sistemleri kullanıldığı mekanlarda daha geniş alan olanağı sunması ve açıldığında kapladığı küçük alan düşünüldüğünde çok avantajlıdır. Üstten taşıma prensibine dayandığı için altta herhangi bir ray veya profil kullanılmasına ihtiyaç duyulmuyor. Bu sayede giriş-çıkışlarda zeminde herhangi bir engel oluşturmuyor. Her iki sistemde de 10 mm. kalınlığında temperlli cam kullanılıyor ve camlar çelik pimli taşıma sistemine sahip.  Ayrıca her iki sistem de eşikli  ve eşiksiz seçeneklerine sahip. Albert Genau kalitesinin sizlere sunmuş olduğu iki çeşit cephe vitrin camlama sistemi ile tanışalım.

Albert Genau’nun park alanlı katlanır sistemi olan Atrium 2 metreden başlayıp, 3 metreye kadar olan yüksekliklerde, eşikli veya eşiksiz olarak uygulanabiliyor. Camlar bir veya birden fazla noktada bir park alanında toplanarak neredeyse hiç yer kaplamıyor. İstenilen tüm RAL renklerinde ve ahşap desenlerinde uygulanabilir olan Atrium sistemi mimarlara, cafe-pastane ve mağaza sahiplerine işlevsellik ile modernliği bir arada sunuyor. (ALTTA VİDEOSU OLACAK YADA VİDEONUN SAĞINDA VEYA SOLUNDA BU YAZI OLACAK)

 

Momentum sistemi; cafe, restaurant, mağaza vitrinleri v.b. yerlerde kullanılan bir vitrin camlama sistemidir. Maksimum cam yüksekliği 2,5 metre olan Momentum sisteminin kullanımı çok basit ve açıp kapaması çok kolaydır. Kanadın bir tanesinden iterek veya çekerek tüm camları kolayca açıp kapatabiliyorsunuz. Kanatlardan her biri, birbiri ile bağlantılı olduğundan, hepsi birlikte hareket ettirilebiliyor. Katlandığında çok az yer kaplaması, kullanım alanı dar olan yerler için ideal bir çözüm oluşturuyor. (VİDEO KONUMU VE AÇIKLAMA AİTRUMLA AYNI ŞEKİLDE OLACAK)


Eforcam Ltd. Şti.

Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Savaş Sok. No:35/A Maltepe / İst
Email: satis@eforcam.com Tel: +90 216 488 08 06

2019 © Tüm hakları saklıdır.