Efor Cam » Ürünler » Isı Camlı Cam Balkon Sistemleri

Isı Camlı Cam Balkon Sistemleri

Albert Genau mühendisleri tarafından geliştirilmiş olan kayar katlanır ısıcamlı cambalkon sistemi Tiara Twinmax; gerek görsellik gerek fonksiyonları açısından standart cam balkonlardan ayrılarak balkonunuzu evinize, sağladığı yüksek yalıtım sayesinde tam olarak adapte ediyor.

Bu sektörde ilk olarak Tiara Twinmax’ da kullanılan mıknatıslı conta, özel uzunluktaki kıl fırça ve EPDM conta kombinasyonunun yanı sıra, ispanyolet kilit, rüzgar kilidi, yine Albert Genau patentine sahip “ABL-Auto Brake Lock” sistemleri ile de ısıcamlı cambalkon sisteminde sizlere mükemmel bir konfor, dayanıklılık ve kullanım kolaylığı sunabiliyoruz. Ayrıca ısıcamın bizlere sağlamış olduğu 5 kat daha fazla yalıtım imkanı ve içerisinde kullanılabilen jaluzi perde ile de ısıcamlı cambalkon keyfinize tasarruf ve estetik de eklendi. Max. panel genişliği 80 cm’ye kadar çıkabildiğinden panoramik görüntü minimum derecede engellenir. Saatte 176 km hızla esen rüzgarda dahi kusursuz yalıtım imkanı sunuyoruz. Alman kalite sertifikalarının tümüne sahip olan Albert Genau bu alanda sektörün en önemli cambalkon üreticisi konumundadır.

 

Albert Genau’nun sizlere sunmuş olduğu bir diğer ısıcamlı cambalkon sistemi Slide Master, sürme cambalkon sistemlerinin standartlarını yukarı taşıyor. Sürme cambalkon sistemlerine farklı bir boyut kazandıran Albert Genau, sisteme ait patentli yeni aksamları ile konfor ve yalıtımı üst seviyelere taşıdı. Slide Master; 1,5 metre panel genişliği, özel kilit sistemine imkan veren patentli taşıyıcı tekerlekleri, 3D izolasyon aksamları, L ve U balkonlarda ortadan kaldırdığı birleşim profilleri, paslanmaz aksamlar, 4 kat daha fazla yalıtım, sonsuz raylı sistem ve güvenlik kilit seçenekleri ile sürme cam balkon sistemlerinde farkı fazlası ile hissettiriyor. Slide Master eşikli ve eşiksiz olmak üzere iki şekilde de kullanılabiliyor. Ayrıca özel su tahliye ve damlalık sistemi, perde – kepenk – sineklik entegrasyonu, hem içten hem dıştan %100


Eforcam Ltd. Şti.

Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Savaş Sok. No:35/A Maltepe / İst
Email: satis@eforcam.com Tel: +90 216 488 08 06

2019 © Tüm hakları saklıdır.